Filtry BALDWIN


Produkty skupiny CLARCOR (USA) - jednoho z největších světových výrobců filtrů a filtrační techniky jsou vyráběny k použití v nejtěžších pracovních podmínkách - HEAVY DUTY. Parametry splňují všechny požadavky odpovídající OE dílům a v mnoha případech je svou kvalitou převyšují. V sortimentu je více než 6 000 produktů pro více než 30 000 různých osazení. Firma pracuje ve standardech ISO 9001 a QS9000.

Filtry HIFI

Švýcarská firma s produkty švýcarské kvality. Pod obchodní značkou HIFI FILTER jsou dodávány produkty v nejvyšší kvalitě. Jsou speciálně na zakázku vyráběny u nejlepších výrobců filtrů a více než splňují parametry OE dílů. V nabídce je nyní 15 000 produktů, které pokrývají kompletní sortiment v oblasti filtrace a filtrační techniky.

Filtry MANN

Produkty společnosti MANN+HUMMEL jsou vyrobeny na základě nejvyšší kvality. To platí také pro dodávky originálních dílů (OE) dodávaných do automobilek a dílů pro náhradní spotřebu se značkou MANN-FILTER.

Filtry Perkins

Originální filtry pro motory Perkins.

Ostatní filtry


Na vaše přání a zvláštní potřeby vám také dodáme filtry značky Donaldson, Fleetguard i mnoho dalších. Dodáme Vám kompletní sortiment filtrů a filtrační techniky.

 


Kontakt

Ing. František Poláček

Hrušňová 6, 621 00 BRNO
Provozovna: areál Pneuservis Poláček s.r.o., Nádražní 906, 696 32 Ždánice


+420 728 674 012